Archive for 24 lutego 2013

Prezentacja Wrocław – Klecina

Zgodnie z obietnicą spotkaliśmy się po czwartkowej wieczornej mszy (21 lutego 2013) z tymi parafianami, którzy chcieli o misji dowiedzieć się jeszcze więcej i mogli o tej porze przyjść na parafię. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali świeżutki zestaw – audiobook i CD z piosenkami i zdjęciami z Oyacoto. Cieszymy się, że mogliśmy się tak zrewanżować za Wasze zainteresowanie, dobre słowo i wcześniejsze materialne wsparcie.

Innych zainteresowanych otrzymaniem płytek prosimy o kontakt.

Prosimy o modlitwę za siostry i ich podopieczne.

Dariusz i Wojciech Ściepuro

Spotkanie w Międzylesiu

11 stycznia 2013 roku spotkaliśmy się z uczniami  klas V – VI SP i pierwszej gimnazjum w Międzylesiu. Spotkanie zostało zorganizowane przez p. Katarzynę Netter, która od dawna wspiera nasze działania dla dzieci w Ekwadorze. Ogromnie dziękujemy!

To już druga wizyta Stowarzyszenia w Międzylesiu. Uczniowie przekazali nam świetną prezentację multimedialną dla swych rówieśników z Ekwadoru opowiadającą o polskiej szkole i śnieżnej zimie, której w Ekwadorze przecież nie znają. Już w kwietniu osobiście przekażemy te materiały uczniom w Oyacoto. Uzbierano też kwotę 348,70 PLN na pomoc dla misji. Dziękujemy za czas, inicjatywę  i dobre serce!

 

Dariusz i Tomasz Ściepuro