Archive for 27 kwietnia 2013

Parafia Długopole Dolne

W niedzielę 14 kwietnia na mszach świętych w naszej parafii w Długopolu Dolnym, Ponikwie i w kaplicy w Zdroju opowiadaliśmy o misyjnych doświadczeniach z Ekwadoru. Po mszach rozdawaliśmy płytki CD. Ogromnie dziękujemy za wszelkie dary pieniężne – tej niedzieli zebraliśmy łącznie 790 PLN, a potem dotarły do nas w formie darowizn kolejne pieniądze. Faktycznie docierają one do nas praktycznie do chwili, gdy piszę te słowa. Do dzisiaj, czyli soboty 27 kwietnia, na konto Stowarzyszenia przelaliśmy od parafian i rodzin uczniów z Polanicy, Szczytnej, Bystrzycy Kł. i Wrocławia 2370 PLN.

Jutro  kolejny raz jedziemy do  sióstr z Cristo Misionero Orante. Tym razem oprócz piszącego te słowa oraz Wojtka Sciepuro, którzy to byliśmy w Oyacoto już dwa razy, wyruszają do Ekwadoru po raz pierwszy Paula Gomułkiewicz oraz Elliot Lis, tak jak i Wojtek uczniowie wrocławskiego liceum ALA.  25 kwietnia na poranku czwartkowym w ALA wyjeżdżająca młodzież opowiedziała o swych motywach wyjazdu oraz o planach co do pobytu.

Nasze relacje z wyjazdu tegorocznego można będzie śledzić na niniejszej stronie Stowarzyszenia. Zapraszamy także do blogu z poprzednich lat

misja-ekwador.blog.pl, który także zamierzamy kontynuować.