Archive for 26 listopada 2014

16 listopada Klecina – zbiórka

W niedzielę 16 listopada w naszej stowarzyszeniowej parafii NMP KP na Klecinie we Wrocławiu opowiadaliśmy o misji oraz rozdając kalendarze prowadziliśmy zbiórkę na rzecz sióstr w Ekwadorze. W sumie zebraliśmy gotówką 2955,50 PLN. W imieniu dzieci w Oyacoto serdecznie dziękujemy!!!

Kilka osób deklarowało wpłaty przelewem, pieniądze zbieramy tez rozdając kalendarze Przyjaciołom (naszym i misji) O wynikach zbiórki będziemy dalej informować.

Grudniowe rekolekcje

Wszystkich chętnych zapraszamy na otwarte rekolekcje stowarzyszeniowe, które odbędą się w klasztorze u Ojców Sercanów w Polanicy Zdrój w dniach 6-7 grudnia.
Rekolekcje poprowadzi ks. Marcin Werczyński, nasz mocny „etatowy” rekolekcjonista. Temat na  okres adwentu: Maryja. Pamiętając o naszych zażartych  dysputach o miłosierdziu w czasie poprzednich rekolekcji upewniłem się u źródła, i wiem, że o Matce Bożej także będzie „gorąco”.
DS

Kalnedarz misyjny AD 2015

Kochani!

Z radością informujemy, że w tym tygodniu zaczniemy rozdawanie czwartej edycji naszego misyjnego kalendarza. Premiera w niedzielę 16 listopada po mszach św. w parafii NMP Królowej Polski na Klecinie we Wrocławiu.

Pomysł i realizacja jak zawsze Paula Gomułkiewicz, zdjęcia (oprócz Pauli) Tomek i Wojtek Ściepuro, a także Elliot Lis. Zatem znowu kalendarz powstał dzięki młodym, którzy Ekwador odwiedzili – wszystkie ofiary przekazane za kalendarz przekażemy jak co roku na rzecz dzieci pod opieką sióstr z Cristo Misionero Orante.

16 listopada Klecina

Tego dnia z parafianami z Kleciny w czasie wszystkich mszy świętych dzielić się będziemy naszym doświadczeniem misyjnym. Bardzo dziękujemy księdzu Proboszczowi za kolejne zaproszenie! Po każdej mszy rozdawać będziemy nasze misyjne kalendarze na rok 2015.

Dorota jedzie na misję

Już 21 listopada będziemy mieli na misji kolejnego przedstawiciela naszego Stowarzyszenia. Dorota zamierza pracować w Ekwadorze przez sześć miesięcy, bijąc tym na głowę wszystkich nas. którzy ją tam poprzedziliśmy. Dorota obiecuje prowadzić regularnie wpisy na blogu, które będziemy publikować na tej stronie. Zapraszamy do lektury i prosimy o modlitewne wsparcie.