Archive for 7 sierpnia 2015

Misja, czyli z dziećmi wśród łowców głów

W sierpniu br. ukazała się książka Dariusza Ściepuro Misja, czyli z dziećmi wśród łowców głów. Jest to ilustrowana zdjęciami opowieść o drodze autora na misję Cristo Misionero Orante w Ekwadorze, o rodzinnym poznawaniu tamtejszej pasjonującej rzeczywistości, o przemianach, jakich pomagając siostrom w pracy z Indianami wspólnie doświadczyli.

Jak zamawiać?

Zamówienia prosimy kierować mailowo pod adresem:

kontakt(tu proszę wstawić małpę)naszamisja.pl

Zamiarem Stowarzyszenia jako Wydawcy jest przekazać tę pozycję każdemu zainteresowanemu jej treścią. Chcemy także w ten sposób realizować nasze statutowe zobowiązania ewangelizacyjne. Publikacja nie ma ceny, można przekazać za nią na nasze konto dowolną kwotę z adnotacją: „zamawiam książkę”. Po otrzymaniu zamówienia mailowego lub zaksięgowaniu wpłaty książkę wyślemy pod wskazany adres.

Wszystkie wpływy przeznaczone zostaną na pomoc misji CMO w Oyacoto.

E-book

W najbliższym czasie Misja, czyli z dziećmi wśród łowców głów ukaże się również w formie elektronicznej. O tym jak zamawiać książkę w tej postaci poinformujemy wkrótce. Ze względu na to, że wydanie książki w postaci elektronicznej nie pociąga żadnych dodatkowych kosztów, możliwe będzie otrzymanie tej pozycji zupełnie za darmo.

Numer konta

Bank BZ WBK O/Wrocław
69 1090 2503 0000 0001 17738772