Archive for 27 kwietnia 2012

Podziękowania z Ekwadoru za lekcje angielskiego

W trakcie pobytu w Ekwadorze, Joasia i Darek Ściepurowie prowadzili we wspólnocie Communidad Cristo Misionero Orante lekcje angielskiego.
Niżej podziękowania od uczniów i pamiątkowe zdjęcia.

Podziękowania za lekcje angielskiegoKursanci Ekwador 1Kursanci Ekwador 2

Podziękowania z Ekwadoru

Skan potwierdzenie otrzymania pieniędzy i podziękowania od siostry Lenki z misji prowadzonej w Ekwadorze przez wspólnotę Communidad Cristo Misionero Orante.

Podziękowania od siostry Lenki

Tłumaczenie.

?Drodzy przyjaciele z Polski!
Serdeczne pozdrowienia dla Was i Waszych rodzin i modlitwy. Mieliśmy przyjemność gościć rodzinę Ściepuro i otrzymać od nich wsparcie w wysokości 2400 USD dla naszych podopiecznych, którzy u nas się uczą i z nami mieszkają. Serdecznie dziękuję za pomoc, dzięki której sami możemy pomagać. Codziennie żywimy 235 dzieci po to, by mogły wzrastać w zdrowiu i rozwijać swoje możliwości intelektualne i żyć lepiej niż ich rodzice, pokonując biedę, która wyzwala zło w człowieku. Niech Bóg Wam błogosławi i wynagrodzi obficie całe dobro, które czynicie. Zawsze będziemy pamiętać o Was w naszych modlitwach.
Z wyrazami miłości i wdzięczności siostra Lenka Ćović.?

Wyjazd do Ekwadoru 2012

W styczniu 2012 rodzina naszych przyjaciół, członków stowarzyszenia, po raz kolejny wyjechała do Ekwadoru wesprzeć misję wspólnoty Communidad Cristo Misionero Orante.

Tutaj (zewnętrzna strona), bieżące refleksje oraz zdjęcia z pobytu w Ekwadorze

Koncert pieśni adwentowych

11 grudnia AD 2011 w kościele parafialnym p. w. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski na Klecinie odbył się, zorganizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Charytatywno-Misyjne im. Sary Gabrieli Ściepuro, koncert pieśni adwentowych w wykonaniu Schola Cantorum Sancti Adalberti.
Koncert
W programie znalazła się muzyka starych mistrzów polifonii sakralnej (Mikołaj Gomółka, Giovanni Pierluigi da Palestrina) oraz współczesne kompozycje powstałe w kręgach dominikańskich.

Kalendarz misyjny na rok 2012 i wystawy

Jedną z najważniejszych naszych akcji, zainicjowanych jeszcze w trakcie rejestracji stowarzyszenia, było przygotowanie i wydanie kalandarze ściennego na rok 2012, ze zdjęciami z misji i z Ekwadoru.
Kalendarz ten miał być zachętą do datków na rzecz misji.

Kalendarz Ekwador 2012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zorganizowaliśmy też serię wystaw dotyczących wspieranej przez nas misji.
Tutaj można zobaczyć zdjęcia i teksty prezentowane na wystawach ?