Parafia Długopole Dolne

W niedzielę 14 kwietnia na mszach świętych w naszej parafii w Długopolu Dolnym, Ponikwie i w kaplicy w Zdroju opowiadaliśmy o misyjnych doświadczeniach z Ekwadoru. Po mszach rozdawaliśmy płytki CD. Ogromnie dziękujemy za wszelkie dary pieniężne – tej niedzieli zebraliśmy łącznie 790 PLN, a potem dotarły do nas w formie darowizn kolejne pieniądze. Faktycznie docierają one do nas praktycznie do chwili, gdy piszę te słowa. Do dzisiaj, czyli soboty 27 kwietnia, na konto Stowarzyszenia przelaliśmy od parafian i rodzin uczniów z Polanicy, Szczytnej, Bystrzycy Kł. i Wrocławia 2370 PLN.

Jutro  kolejny raz jedziemy do  sióstr z Cristo Misionero Orante. Tym razem oprócz piszącego te słowa oraz Wojtka Sciepuro, którzy to byliśmy w Oyacoto już dwa razy, wyruszają do Ekwadoru po raz pierwszy Paula Gomułkiewicz oraz Elliot Lis, tak jak i Wojtek uczniowie wrocławskiego liceum ALA.  25 kwietnia na poranku czwartkowym w ALA wyjeżdżająca młodzież opowiedziała o swych motywach wyjazdu oraz o planach co do pobytu.

Nasze relacje z wyjazdu tegorocznego można będzie śledzić na niniejszej stronie Stowarzyszenia. Zapraszamy także do blogu z poprzednich lat

misja-ekwador.blog.pl, który także zamierzamy kontynuować. 

One comment

 1. Witamy serdecznie i pozdrawiamy.
  Dziękujemy za wizytę w parafii Długopole Dolne w kwietniu br.
  Dodaliśmy wzmiankujący o tym post na naszym forum: http://www.dlugopole.fora.pl/parafia-dlugopole-dolne,43/parafia-dlugopole-dolne,81.html#210.
  Zapraszamy na forum jak i na stronę: http://dlugopole.manifo.com/ksiega-gosci do wpisania się i aktywnego informowania o Państwa działalności!
  Dziękujemy i wspieramy Państwa działania w ramach Misji w Ekwadorze. 🙂
  – redakcja portalu i forum Długopole

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.