ESM Taize w Kątach Wrocławskich

Mieliśmy przyjemność prowadzić spotkanie, o misji Cristo Misionero Orante w Ekwadorze, dla pielgrzymów przybyłych na Europejskie Spotkanie Młodych. Spotkanie odbyło się w ramach „Miejsc Nadziei”, gdzie młodzież miała okazję poznać ważne inicjatywy w parafiach, w których była goszczona. Zostaliśmy zaproszeni dzięki temu, że dwójka członków naszego stowarzyszenia mieszka w Kątach Wrocławskich, a dodatkowo główny prelegent (członek naszego stowarzyszenia, pan Grzegorz) pochodzi z tej miejscowości.

Spotkanie przyniosło natychmiastowe owoce, kilkoro Pielgrzymów, z Chorwacji i z Polski podeszło do nas, by dowiedzieć się o możliwości wyjazdu na misję CMO jako wolontariusze.

Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za przybycie i za aktywny udział!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.